Prof. Dr. Görmez ‘Kardeşlik Yılı Konferansı’na Katılacak
Haber
26 Ocak 2021 - Salı 17:25
 
Prof. Dr. Görmez ‘Kardeşlik Yılı Konferansı’na Katılacak
17. Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Mehmet Görmez, Bingöl Üniversitesi tarafından düzenlenecek “2021 Bingöl Kardeşlik Yılı” konferansına katılacak.
- Haberi
Prof. Dr. Görmez ‘Kardeşlik Yılı Konferansı’na Katılacak

Bingöl Valiliği tarafından hazırlanan “Bingöl 2021 Kardeşlik” yılı projesi kapsamında Bingöl Üniversitesi tarafından “2021 Bingöl Kardeşlik Yılı” konferansı düzenlenecek. 28 Ocak Perşembe günü saat 20.00’da online olarak gerçekleştirecek konferansa 17. Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Mehmet Görmez, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Cevdet Yılmaz, Vali Kadir Ekinci ve Belediye Başkanı Erdal Arıkan açılış konuşmacısı olarak katılacak.

Bingöl Valiliği tarafından hazırlanan “Bingöl 2021 Kardeşlik” yılı projesine Bingöl kamu kurum ve kuruluşları her ay belirlenen temalara destek sağlayacak. Proje detayları hakkında açıklamalarda bulunan Vali Kadir Ekinci, “Bingöl'ümüz için 2021 yılını özel bir gündemle işlemek istiyoruz. Tüm sivil toplum kuruluşlarımızı, tüm kamu kurumlarımızı ve tüm Bingöllü kardeşlerimizi de içine alacak şekilde 2021 yılını “kardeşlik yılı” olarak ilan ediyoruz.  Tüm çalışmalarımızı ve programlarımızı bu kardeşlik yılına uygun şekilde icra ederek aramızda ki kardeşlik hukukunu, sevgiyi, saygıyı tekrar bütünleştirerek, Bingöl'ü huzur,  barış ve güven içerisinde yaşanılan bir il haline getirmek istiyoruz. Bu konuda sadece Valilik ve Belediyenin değil herkesin desteğini bekliyoruz.” Şeklinde konuşmuştu. (HABER MERKEZİ)

Kaynak: Editör:
Etiketler: Prof., Dr., Görmez, ‘Kardeşlik, Yılı, Konferansı’na, Katılacak,
Yorumlar
Haber Yazılımı