Kovalar: ‘İntiharlar Normal Karşılanıyor’
Haber
17 Şubat 2021 - Çarşamba 18:03
 
Kovalar: ‘İntiharlar Normal Karşılanıyor’
DEVA Partisi Bingöl İl Başkanı Mikail Kovalar: Vicdan ve merhametini yitirmiş bazı kesimlerin intiharları normal karşılaması insan canının ne kadar değersiz gördüklerinin sonucudur.
- Haberi
Kovalar: ‘İntiharlar Normal Karşılanıyor’

DEVA Partisi Bingöl İl Başkanı Mikail Kovalar, intihar vakalarına yaklaşımı eleştirdi. Kovalar, intihar vakalarının normal karşılandığını belirterek twitter hesabından yaptığı paylaşımda, “Bu şehrin bir evladı daha intihar ederek hayatına son vermiş. Vicdan ve merhametini yitirmiş bazı kesimlerin intiharları normal karşılaması insan canının ne kadar değersiz gördüklerinin sonucudur. Allah ailesine sabırlar versin.” İfadelerine yer verdi.

Kovalar, daha önce Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun Bingöl ziyaretinde intihar vakalarını gündeme getirmişti. Kovalar, “Sayın Bakanım, Şehrimize hoşgeldiniz! Son 1 ayda bu şehirde 4 gencimiz intihar etti ve gönül isterdi ki yürekleri yanan aileleri ziyaret edip evlatlarını intihara sürükleyen sebepleri kendilerinden duymanızı isterdik.” İfadelerine yer vermişti. (HABER MERKEZİ)

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kovalar:, ‘İntiharlar, Normal, Karşılanıyor’,
Yorumlar
Haber Yazılımı