Kongreye Cumhurbaşkanı Davet Edilecek
Haber
01 Ekim 2020 - Perşembe 19:19
 
Kongreye Cumhurbaşkanı Davet Edilecek
AK Parti Bingöl İl Başkanı Haşim Sağlar: Cumhurbaşkanımızı ilimizde ağırlamak için İlimizin Milletvekilleri ile Partimiz arasında planlamalar sürüyor.
SİYASET Haberi
Kongreye Cumhurbaşkanı Davet Edilecek

AK Parti Bingöl İl Başkanlığı’na atanan Haşim Sağlar, mazbatasını aldıktan sonra göreve başladı.

AK Parti İl Başkanlığı binasında basın mensupları ve parti yöneticileriyle bir araya gelen Sağlar, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a teşekkür etti.
Sağlar; “Bu Kutlu Davada Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun. AK Parti Bingöl İl Başkanlığı görevini şahsıma layık gören Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere Teşkilat Başkanımız Sayın Erkan Kandemir Beye, Genel Başkan Yardımcımız Sn. Cevdet Yılmaz Beye, Bingöl Milletvekilimiz Sn. Feyzi Berdibek Beye, bu kutlu yolda desteklerini esirgemeyen bütün dava arkadaşlarıma ve Kadirşinas Bingöllü Hemşehrilerime gönülden teşekkür ediyor, saygı ve sevgilerimi sunuyorum” dedi.
“BAŞARI BAYRAĞIMIZI DAHA YUKARILARA TAŞIMAK İÇİN GECE GÜNDÜZ ÇALIŞACAĞIZ”
Gece gündüz çalışacaklarını aktaran Sağlar; “Partimize ve ilimize hizmet yolunda Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın her alanda belirttiği hedeflere doğru ilerlememiz için siz değerli teşkilat mensuplarımızla birlikte davamızı daha ileriye götürmek, başarı bayrağımızı daha yukarılara taşımak için gece gündüz çalışacağız. Rabbim kardeşliğimizi, birlik ve beraberliğimizi daim eylesin. Önümüzde Genel Merkezimizin belirleyeceği bir takvimde İl Kongremizi yapmayı planlıyoruz. Hazırlıklarımıza başlayacağız. Cumhurbaşkanımızı ilimizde ağırlamak için İlimizin Milletvekilleri ile Partimiz arasında planlamalar sürüyor. Pandemi salgını nedeniyle Cumhurbaşkanımızın telekonferans yoluyla katılımı da olabilir. Bundan sonraki süreçte Şehrimizi kongremize hazırlayacağız. Katılım sağladığınız için teşekkür ediyor, hepinizi Allah’a emanet ediyorum” diye konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kongreye, Cumhurbaşkanı, Davet, Edilecek,
Yorumlar
Haber Yazılımı