Galatasaray Hazırlıkları Tamamlandı
Haber
04 Kasım 2020 - Çarşamba 16:01
 
Galatasaray Hazırlıkları Tamamlandı
Efeler liginde mücadele eden Bingöl Solhan Spor, 6’ıncı haftanın erteleme maçı olan Galatasaray’ı yarın Bingöl’de konuk edecek. Solhan Spor, maç hazırlıklarını bugün ki antrenmanla tamamladı.
SPOR Haberi
Galatasaray Hazırlıkları Tamamlandı

Efeler Ligi temsilcilerinden Bingöl Solhan Spor, yarın saat 13.00’de ligin başarılı ekiplerinden Galatasaray’ı, Karşıyaka Spor Salonu'nda konuk edecek.

Karşılaşmanın oynanacağı salonda Galatasaray maçı hazırlıklarını tamamlayan Bingöl Solhan Spor, maça konsantre oldu.

Yarın ki maçın çok değerli olduğunu söyleyen Antrenör Mehmet Şahin “Yarın bildiğiniz gibi Galatasaray ile bir maçımız var. 6’ıncı haftanın erteleme maçı bu. Son derece değerli bir maç. Türkiye için son derece değerli olan Galatasaray Spor Kulübünün voleybol takımı ile yapacağımız maç oldukça değerli. Bu maç için hazırlıklarımızı yapmış durumdayız. Elimizden gelen en iyi mücadeleyi vermek istiyoruz. Buraya bizi seyretmeye gelecek olan arkadaşlara heyecanlı maç izletmek için elimizden gelen her şeyi yapacağız” dedi.

Takıma yeni katılan oyuncuları oynatamayacaklarını söyleyen Şahin, “Erteleme maçımız olduğundan dolayı yeni takıma kattığımız oyuncularımızı oynatamayacağız. Ama Covid-19’dan sonra döndüğümüz zaman içinde özellikle fizik ve kondisyon üzerinde son derece yoğun çalıştık. Çünkü 20 gün bir takımın veya bir sporcunun sürekli karantinada olması iyi değil. Ama bu semptomların çoğunu üzerimden attık. Bunu da zaten maçta göstermek için elimizden gelen her şeyi yapacağız” şeklinde konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Galatasaray, Hazırlıkları, Tamamlandı,
Yorumlar
Haber Yazılımı