Ensar Vakfından Bilgi Yarışması
Haber
25 Nisan 2022 - Pazartesi 14:39
 
Ensar Vakfından Bilgi Yarışması
Ensar Vakfı Bingöl Şubesi’nin düzenlediği 10 bin TL ödüllü “Sana Emanet” yarışmasının başvuruları başladı
- Haberi
Ensar Vakfından Bilgi Yarışması

Peygamber Efendimiz’in (s.a.v) hayatını anlamak ve emaneti olan değerleri öğrenerek yaşatmak amacıyla düzenlenen “Sana Emanet” yarışması başvuruları başladı.

Ensar Vakfı Bingöl Şubesi Başkanı Mansur Katıksız yaptığı açıklamada;

Sana Emanet çevrimiçi Bilgi Yarışması Türkiye’nin 81 ilinden 6.-7. sınıflar ve 9.-10. sınıfların katılımıyla gerçekleştirilecek. Başvurular 15 Mayıs 2022 tarihine kadar devam ediyor. Ensar Vakfı yürütücülüğünde gerçekleştirilecek olan yarışmada sorulacak olan tüm sorular “Sorularla 40 Derste Peygamberimizin Hayatı”  kitabından sorulacak.  

Öğrenciler www.sanaemanet.org adresinden kaydolup yarışmaya başvurabilecek. Başvuru yaptıktan sonra aynı adresten giriş yaparak kullanıcı panelinden kitabın konuları için hazırlanan ders çalışma videolarına, podcast ve deneme sınavlarına ulaşılabilecek. Sınav günü tüm yarışmacılar onlineolarak aynı adres üzerinden giriş yaparak yarışmaya katılacaklar.

BÜYÜK ÖDÜL 10 BİN TL

Yarışmaya katılan öğrencilerden toplamda 400 kişiye 454.000 TL ödül verilecek. 4 ayrı kategori olarak öğrenim durumlarına göre gruplandırılan yarışmacılardan her bir kategori için birincilere 10’ar bin TL, ikincilere 7.500’er TL, üçüncülere 5’er bin TL, Dördüncüden 10’uncuta kadar 3’er bin TL, on birinci ile yirminci arası 1.500’er TL, yirmi birinci ile ellinci arası 1.000’er TL, elli birinci ile yüzüncü arası dereceye giren öğrencilere ise 500’er TL ödül verilecek.Detaylı Bilgi: www.sanaemanet.org adresinden edinilebilecektir. (HABER MERKEZİ)

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ensar, Vakfından, Bilgi, Yarışması,
Yorumlar
Haber Yazılımı