Bingöl Valiliğinden Öğrencilere Kitap Desteği
Haber
24 Aralık 2020 - Perşembe 13:43
 
Bingöl Valiliğinden Öğrencilere Kitap Desteği
Bingöl Valiliği tarafından Covid-19 Pandemisi sürecinde uzaktan eğitim gören öğrencilerimize destek olmak ve bu süreçte okuma alışkanlığı kazandırılması açısından 1.757 adet kitap bağışında bulunuldu.
EĞİTİM Haberi
Bingöl Valiliğinden Öğrencilere Kitap Desteği

Bingöl Valiliği tarafından tüm eğitim kademelerine yönelik Bingöl İl Milli Eğitim Müdürlüğüne teslim edilen 1.757 adet kitap öğrencilere teslim edilmek üzere okul yönetimlerine teslim edildi.

Bingöl İl Milli Eğitim Müdürü Rahmi Güney, yaptığı açıklamada;  ”Okuyan insanın empati yeteneği gelişiyor, okuyan insan derinleşiyor, dünyaya bakış açısı değişiyor. Okuyan insanın ideolojik saplantıları da olmuyor, ötekileştirmiyor, ayrıştırmıyor. Okuyan insanın ruh iklimi farklı oluyor. Onun için bizim dünyayı anlamamız ve anlamlandırmamız için kesinlikle okumamız ve okuma alışkanlığı kazandırmamız gerekiyor. Pandemi sürecinde uzaktan eğitim alan öğrencilerimize kitap okuma alışkanlığı kazandırılması adına öğrencilerimize iletilmek üzere Müdürlüğümüze teslim edilen kitaplar için Valimiz Sayın Kadir Ekinci’ye şükranlarımızı sunuyorum’’ dedi

Kaynak: Editör:
Etiketler: Bingöl, Valiliğinden, Öğrencilere, Kitap, Desteği,
Yorumlar
Haber Yazılımı