Maden Sokakta Covid-19 Denetimi
Haber
08 Ekim 2020 - Perşembe 18:34
 
Maden Sokakta Covid-19 Denetimi
Maden sokakta Covid-19 tedbirleri uygulamasına katılan Vali Kadir Ekinci, Maden sokakta maske kuralına uyulmadığı yönünde bilgi aldıklarını, uygulama esnasında vatandaşları daha dikkatli olunması konusunda uyarıda bulunduklarını söyledi.
YAŞAM Haberi
Maden Sokakta Covid-19 Denetimi

Bingöl'de de Covid-19 tedbirleri kapsamında uygulama yapıldı. Uygulama ve denetimlere Vali Kadir Ekinci, Belediye Başkanı Erdal Arıkan, İl Jandarma Komutanı Abdurahman Başbuğ, İl Emniyet Müdürü Ali Canpolat ile Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Ali Bayram da katıldı.

Ziyaretler sonrası açıklamalarda bulunan Vali Ekinci, “Bingöl’ümüzde yine pandemi ile ilgili özellikle esnafımız, toplu ulaşım araçlarımız ve vatandaşlarımızın yoğun olarak kullandığı tüm alanlarda denetimlerimiz devam ediyor. Bu denetimlerle birlikte, özellikle amacımız vatandaşlarımızın konuyla ilgili hassasiyetini arttırmak. Şükürler olsun Bingöl’ümüzde de bu konuda hassasiyet var. Ancak bu sokağı özellikle tercih etmemizin sebebi bize gelen bilgiler çerçevesinde Maden Sokakta biraz daha maske takma hassasiyetine uymadıkları konusuydu. Özellikle bu sokağı tercih ettik. Bugün burada vatandaşlarımızla, esnafımızla farkındalık oluşturmak üzere hem belediyemiz hem de diğer kurumlarımızla maske, mesafe ve temizlik konusunda arkadaşlarımızı uyarıyoruz” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Maden, Sokakta, Covid-19, Denetimi,
Yorumlar
Haber Yazılımı